Jak wygląda proces realizacji?

POMIAR

Każde zlecenie poprzedzone jest wykonaniem pomiaru.

PROJEKT

Po pomiarze oraz ustaleniu szczegółów zlecenia sporządzimy projekt, na którego podstawie określone zostaną koszty realizacji. Posiadamy profesjonalny program do projektowania i wykonywania wizualizacji 3D dzięki, któremu mogą Państwo zobaczyć jak będą wyglądały meble przed ich wykonaniem. W naszym Salonie prezentujemy materiały jakich używamy do produkcji, co ułatwia podejmować decyzje podczas tworzenia projektu.

PRODUKCJA

Pracujemy na profesjonalnych narzędziach. Kontrolujemy każdy etap realizacji, co ma wpływ na wysoką jakość. Projektowane meble realizujemy wykorzystując takie materiały jak: naturalne i modyfikowane forniry, mdf lakierowany (w połysku, półmacie i macie), akryl (w połysku i macie), laminaty, folie oraz drewno. Dbając o funkcjonalność tworzonych rozwiązań stosujemy sprawdzone systemy i akcesoria m.in. takich producentów jak Blum, Peka, Rejs, GTV, Hettich.

DOWÓZ

Posiadamy własny transport przystosowany do przewozu mebli. Dzięki czemu mamy pewność, że materiał jest odpowiednio zabezpieczony.

MONTAŻ

Ostatni etap realizacji zamówiania to montaż mebli u Klienta. Nasi doświadczeni fachowcy wykonują swoją pracę z wielką starannością, dbając o każdy szczegół podczas montażu, dlatego możemy cieszyć się wysoką jakością naszych realizacji.

U nas mogą Państwo skorzystać z oferty kupna mebli w systemie ratalnym przez - Credit Agricole.

 
Licznik odwiedzin
mod_vvisit_counterDzisiaj44
mod_vvisit_counterBieżący miesiąc3973
mod_vvisit_counterOgółem267005